Olay Yaratacak İtiraf Her Yönüyle İğrençlik

Tutuklanarak cezaevine gönderilen Adnan Oktar ve gurubu ile ilgili her an yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Örgüte yönelik operasyonun ardından bir çok mağdur da emniyete giderek yaşadıklarını anlatıyor. M.T. isimli bir mağdur da iddiasına göre örgüt üyeleri tarafından Adnan Oktar’a sunulmasını anlattı. M.T, “Adnan Oktar’ın yanına gittiğimde beni elimden tutarak tuvalete götürdü. Bir anda ö-pmeye başladı.” dedi. 20 yaşında olan, örgüt ile 16 yaşında tanışan müşteki M.T. iddiasına göre örgüt üyeleri tarafından Adnan Oktar’a sunulmasını anlattı. M.T.’nin Adnan Oktar ile tanışmasından sonra başından geçenleri böyle anlattı,

V-İDEOLARIMI KAYDETTİ “ Beni örgüte getiren, Ender Daban isimli şahıs, bir çok mürit ile beraber olmamı sağlayarak beni telefonuyla kısa videolar şeklinde kaydetti.” K-ÜLOTUMU ÇIKARMAMI SÖYLEDİ ”Daha sonra beni Adnan Oktar’a götürdü, götürürken k-ülodumu çıkarmamı Adnan Oktar’ın beni muayene ederek c-insel yeterliliğimi ölçeceğini söyledi.”

NE DİYORSAM ONU YAPACAKSIN ”Çok korkmuştum. Adnan Oktar’ın yanına gittiğimde beni elimden tutarak tuvalete götürdü. Bir anda öpmeye başladı. Ağlamaya başladığımda saçımı arka taraftan tutarak artık onun olduğumu isterse bu akşam yüz kişi ile b-irlikte olabileceğimi, ne diyorsa onu yapmamı istediğini söledi.” L-EZBİYEN İ-LİŞKİ ”Orada 3 kızın l-ezbiyen il-işkiye girdiğini gözlerimle gördüm. Bu kızların hepsi birbirini sözlü olarak t-aciz ediyor ve Adnan Oktar buna müsaade ediyordu.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*